Takto zpracováváme Vaše  osobní údaje

 

KONTAKTY

Katyv Baby s.r.o.
Krásná 214
73904
tel: +420 774 82 42 97 - od 8 do 12 hod
napište nám
IČ 06148760
DIČ CZ06148760

O nás » Něco o nás

 

Jmenuji se Kateřina Kohutová a jsem majitelkou Katyv Baby. Žiji ve Frýdku- Místku, kde se nachází i naše dílna, nicméně jsem 18 let strávila v Ostravě.

Název firmy vznikl sloučením mého křestního jména a příjmení za svobodna, slovo „baby“ napovídá, pro koho jsou moje výrobky určeny.  Nicméně na své si u nás přijdou jak maminky tak už i tatínci. Firma vznikla v září 2012, ale její počátek se datuje mnohem dříve.

Šití provází celý můj život, ale k látkování  jsem se dostala přes kamarádku. Pleny jsem začala šít už před očekávaným příchodem prvního potomka.  Abych mohla vyzkoušet mojí nachystanou výbavu, musela jsem bohužel přečkat i pár nezdarů, ale nevzdávala jsem se, a tak se narodil Kryštof.  Po jeho narození prošly pleny mnoho změnami. Původní první plena byla kalhotovka na patentky, která se zmenšovala přehnutím předního dílu. Hned po ní byla chobotka starého střihu, za ten současný střih  vděčíte mému manželovi Petrovi.

Jelikož mě šití plen bavilo a mojí vášeň pro nové boty jsem potřebovala něčím financovat, rozhodla jsem se, že zkusím šít pleny i pro ostatní maminky. Rodina mě částečně podporovala, ale samozřejmě pochybnosti byly denním chlebem. 

V roce 2015 jsem zřídila tzv. Chráněné dílny. Protože mám sama zdravotní omezení, je to pro mě způsob jak pomoct dalším.

Není těžké něco vymyslet, ale doladit to ke spokojenosti zákaznic a zákazníků.  Proto před prodejem nového výrobku, určeném pro děti, ho nejdříve testuji na Kryštůfkovi a dalších dětech od zaměstnankyň a kamarádek.

Naše pleny získaly ocenění Beskydský produkt, Spolehlivá Firma, Ověřeno zákazníky na Heuréce a Plena roku.