O nás

Jmenuji se Kateřina Kohutová a jsem majitelkou Katyv Baby. Žiji ve Frýdku- Místku, kde se nachází i naše dílna, nicméně jsem velkou část života strávila v Ostravě.

Název firmy vznikl sloučením mého křestního jména a příjmení za svobodna, slovo „baby“ napovídá, pro koho jsou moje výrobky určeny.  Nicméně na své si u nás přijdou jak maminky tak už i tatínci. Firma vznikla v září 2012, ale její počátek se datuje mnohem dříve.

Šití provází celý můj život, ale k látkování  jsem se dostala přes kamarádku. Pleny jsem začala šít už před očekávaným příchodem prvního potomka.  Abych mohla vyzkoušet mojí nachystanou výbavu, musela jsem bohužel přečkat i pár nezdarů, ale nevzdávala jsem se, a tak se narodil Kryštof.  Po jeho narození prošly pleny mnoho změnami. Původní první plena byla kalhotovka na patentky, která se zmenšovala přehnutím předního dílu. Hned po ní byla chobotka starého střihu, za ten současný střih  vděčíte mému manželovi Petrovi.

Jelikož mě šití plen bavilo a mojí vášeň pro nové boty jsem potřebovala něčím financovat, rozhodla jsem se, že zkusím šít pleny i pro ostatní maminky. Rodina mě částečně podporovala, ale samozřejmě pochybnosti byly denním chlebem.

Momentálně se moje firma rozrůstá a pořád se snažím rozšiřovat moji nabídku produktů. O všem se radím se švadlenkami, asistentkou, rodinou, ale poslední slovo mám jenom já.  Není těžké něco vymyslet, ale doladit to ke spokojenosti zákaznic a zákazníků.  Proto před prodejem nového výrobku, určeném pro děti, ho nejdříve testuji na Kryštůfkovi a dalších dětech od zaměstnankyň a kamarádek.

Moje dílna je blízko mého domova a i když se pořád rozšiřuje, stále nám je malá. Zde se rodí všechny naše plenky a další výrobky. Než se dostane taková plena ke konkrétní mamince, ujde celkem dlouhou cestu. Nejdříve vyberu a nakoupím látku, kterou vysrážím, druhá švadlenka jí nastříhá, další dvě ji našpendlí, opatentkují, došpendlí, našijí gumy, obnitkují a dokončí.  Já ji musím nafotit, asistentka upraví fotky a plenu pak uvedu do prodeje.  Ještě se ani nestihne ohřát ve skladu a už ji balím a posílám pryč, což je mimochodem moje oblíbená činnost, stejně jako nakupování látek a realizace nových nápadů.

Naše pleny získaly ocenění Beskydský produkt, Spolehlivá Firma, Ověřeno zákazníky na Heuréce a podruhé se zapojujeme do soutěže Plena roku.  Jelikož víme, že ne všichni žijí bezstarostný život, posíláme měsíčně 5 Kč z každého prodaného výrobku (s hodnotou nad sto korun)na fond Klokánku v Ostravě. Podporujeme také místní mateřské centrum Broučci, kde děláme i naše prezentace. 

Do budoucna si přeji rozšířit sortiment o další oblečení pro děti, těhotenské oblečení, povlečení a hlavně avizované tréninkové kalhotky a kapsovky.  Dokonce chystáme i něco nového na léto, ale to se nechte překvapit :D

 

_MG_5191upweb

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.